Adalar Perde Uygulamaları - Paris Perde

14 Nisan 2020

Adalar Perde Uygulamaları - Paris Perde

Plise Perde'de hem Tül hem Güneşlik formu ile kullanım kolaylığı sağlar. Bambu yada düz zebra perde çeşitlerini Adalar'daki konutların camlarına rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Bu tarz perdeler temizlik konusunda da çok rahat ve çok da kullanışlıdır. Sizlerde bu ürünleri evinizin odalarına almak istiyorsanız lütfen bizim ile irtibata geçiniz. Günün moda renk ve çizgilerini taşıyan PLİSE PERDE hem tül hem perde işlevini gerçekleştirdiği için şık ve ekonomik perdeler arasında yer almaktadır. Zarif görüntüsü ile ev, ofis, otel, motel, restoran gibi geniş bir alanda tercih edilmektedir.

Polyester ve ince dokulu kumaştan hazırlanan PLİSE PERDE , Perde mekanizması ile kullanılır. Mekanizmada bulunan ip ve profilin hareket ettirilmesi ile açılır veya kapanır. İstendiğinde perde, istendiğinde tül konumuna getirilir. 

Adalar Perde Uygulama modelleri evlerin tüm odalarında rahatlıkla kullanılabilmekte, mobilyalara uygun zengin renk seçenekleri  bulunmaktadır. Renkli desenli, çiçekli perdeler yoğun talep görmektedir. Görselde bulunan evdeki müşterimiz pencere profillerine uygun renk  olmasını tercih etti.